Экомед
м. Харків, вул. Бакуліна, 4
міська п-ка №17, 3-й поверх Карта Харьковчанина
с 8:00 до 17:00
  •  0(800) 217-018
  •   (068) 533-84-66
  •   (099) 475-02-44
Режим роботи
Пн-Пт с 08:00 до 15:00
Сб с 09:00 до 14:00
Контроль якості обслуговування за телефоном (097) 539-69-67
Оберіть місце проведення консультації:
Головний офіс
м. Героїв праці

Про нас

Медичний центр «Екомед» - це центр високоякісного медичного сервісу, де Вам допоможуть вирішити всі ваші проблеми, які стосуються здоров'я та запобігти появі нових.

Ми працюємо з 1997 року. Наш центр має широку спеціалізацію. Працюють лікарі з великим стажем роботи у провідних державних клініках, Харківському національному медичному університеті та науково-дослідних інститутах міста Харкова. Одним із пріоритетних напрямів його діяльності є:

  • діагностика та лікування гінекологічних захворювань у дорослих, дітей та підлітків;
  • захворювань грудної залози, урологічних, дерматовенерологічних, проктологічних та інших захворювань.

Завдяки широкій спеціалізації, що поєднує у своїй роботі фундаментальні основи лікування та передові технології, ми змогли досягти високих результатів у діагностиці та лікуванні.

Основний наголос у нашому центрі робиться на більш точну, всебічну та достовірну діагностику. Тільки поставивши точний діагноз, можна говорити про якісне лікування.

З 1997 року в нашому медичному центрі було засновано лабораторію, обладнану за останнім словом лабораторної техніки. Провідні діагностичні технології, високоякісні лабораторні реактиви, які відповідають світовим стандартам – усе це спрямоване на покращення діагностичного обслуговування пацієнтів. (детальніше...).

Структурно-медичний центр «Екомед» - це кілька консультаційних підрозділів, у яких приймають: педіатр, терапевт, акушер-гінеколог, гінеколог дитячого та підліткового віку, алерголог, проктолог, невролог, кардіолог, дерматовенеролог, уролог, ревматолог, отоларинголог, , ендокринолог, психіатр, онколог, лікарі ультразвукової діагностики.

Всі підрозділи оснащені відповідною, діагностичною та лікувальною апаратурою.

Ви можете відвідати наш медичний центр, записавшись до фахівця, що цікавить Вас, за телефоном або прийшовши до нас за адресою м. Харків, вул. Бакуліна, 4 (детальніше...).

Керує медичним центром директор Кузьменко Андрій Миколайович, лікар терапевт, бактеріолог, доцент кафедри мікробіології, вірусології та імунології Харківського медичного національного університету.